Trenażer Interaktywny Direct-Drive (dostępna ostatnia sztuka w 2020r.) Nowa dostawa połowa stycznia 2021 (przyjmujemy rezerwacje mailowe na SUITO)

Mocny, solidny i cichy Suito to interaktywny trenażer zaprojektowany z myślą o łatwym, realistycznym i dokładnym treningu na rowerze stacjonarnym. Jest to pierwszy trenażer Elite z napędem bezpośrednim, który jest całkowicie złożony fabrycznie, ponieważ ma fabrycznie zainstalowaną kasetę Shimano 11-rzędową. Dzięki szybkiej i łatwej konfiguracji Plug & Play oraz cienkiemu i kompaktowemu konturowi Suito zapewnia maksymalną kompatybilność z większością rowerów, stając się jednym z najbardziej wydajnych i łatwych w użyciu trenażerów, na jakie może liczyć kolarz.

Wśród interaktywnych modeli trenażerów Elite, Suito jest innowacyjny, ponieważ ma praktyczną konfigurację Plug & Play, zaprojektowaną tak, abyś mógł od razu odbyć szybką i łatwą sesję treningową na rowerze stacjonarnym. Suito ma fabrycznie zainstalowaną kasetę Shimano 11-biegową i charakteryzuje się w pełni zmontowaną strukturą, idealną do rozpoczęcia sesji rowerowych w domu. Ponieważ nie musisz montować kasety ani nóżek, wystarczy położyć rower na podstawce i podłączyć do źródła zasilania. Całkowity czas konfiguracji: mniej niż pięć minut

Solidna stalowa konstrukcja to kolejna cecha wyróżniająca ten trenażer - idealnie nadaje się do zapewnienia stabilności i trwałości nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów. Elegancki i agresywny, solidny i mocny - Suito ma szerszą podstawę nośną ze wstępnie zmontowanymi nogami, zaprojektowanymi tak, aby automatycznie blokowały się po rozłożeniu. To wszystko, czego potrzebujesz, aby jak najszybciej rozpocząć treningi na rowerze stacjonarnym. Ponadto, opływowa konstrukcja zapewnia kompatybilność z różnymi modelami rowerów i zestawami zębatkowymi na rynku. Suito zaprojektowano również z myślą o ograniczeniu bałaganu w dowolnym miejscu: jego wąski profil, zintegrowany uchwyt i zmniejszone rozmiary ułatwiają transport i przechowywanie, nie martwiąc się o to, ile miejsca zajmie.

Ile korzyści możemy zaoferować, aby osiągnąć swoje cele na każdym treningu? Odpowiedź brzmi: moc, dokładność, interaktywność. Suito symuluje nachylenia do 15% z dokładnością ± 2,5%. Liczby te plasują go wprost wśród naszych najbardziej wydajnych interaktywnych trenażerów rowerowych. Dzięki oporności przekraczającej 1900 watów przy prędkości 40 km / h Suito jest zdecydowanie jednym z najmocniejszych dostępnych modeli do użytku domowego, idealnym narzędziem do uwolnienia całej siły, nawet najbardziej wymagających sprintów.

Kalkulowana moc z dokładnością +-2,5%;

Maksymalne symulowane nachylenie 15%;

Interakcja z aplikacjami Windows, MAC, tabletami oraz smartfonami dzięki ANT+, Bluetooth

Kompatybilny z osiami QR 130-135x5mm orat Thru Axle 142x12mm

Wszystko w zestawie – gotowy do podłączenia i treningu!

W zestawie: podstawka pod koło, 1 miesiąc Zwift, 12 miesięcy My E-Training

Kod towaru: EL019100


Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Trenazer Elite SUITO-T 2022 + podstawka

  • Producent: ELITE
  • Kod produktu: EL0191004

  • Dostępność: W magazynie
  • 3 149,00zł
  • 2 499,00zł


Tagi: SUITO, SUITOT, SUITOWSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! © 2020 XTRABIKE.PL

Sklepy internetowe exio