Czas i koszt dostawy

 

WYSYŁKA I KOSZTY DOSTAWY

 

 Zakupione produkty wysyłamy zgodnie z wybraną przez klienta opcją podczas składania zamówienia. Klient ma do wyboru:

Większość zamówień realizujemy w ciągu 2-3dni roboczych a w przypadku wydłużonego oczekiwania na wysyłkę do 7 dni roboczych klient zostanie poinformowany w ciągu 24h od złożenia zamówienia.

 

Istnieje także opcja odbioru osobistego w naszym sklepie, po uprzednim potwierdzeniu kompletności złożonego zamówienia. O dacie odbioru klient zostanie poinformowany drogą mailową nie później niż w ciągu 3 dni od dnia złożenia zamówienia.

 

 

adres do odbioru osobistego:

 

 Salon Rowerowy

Ul. Łokietka 4a
59-700 Bolesławiec


 

Koszty dostawy uzależnione są od:

 1. wybranej formy dostawy (DHL, Inpost,) - określone są dla gabarytu i wagi przesyłki, nie większe jednak niż: przy opcji płatności z góry(17zł - DHL, 12zł - Inpost). Przy opcji zapłaty przy odbiorze koszty te wzrastają o koszt przekazania przelewu zwrotnego.
   
 2.  Okresowych akcji promocyjnych, lub na wybrane towary - wówczas koszt wysyłki pokrywa sprzedawca. Informacja taka zostanie podana z wyprzedzeniem na stronie głównej sklepu xtrabike.pl oraz w newsletterze.
   
  Koszty wysyłki za granicę (w obszarze UE i poza UE) są kalkulowane indywidualnie dla każdego zamówienia. Wysokość opłaty za przesyłkę zagraniczną jest uzależniona od wyboru przewoźnika (DHL, Poczta Polska) oraz gabarytu i wagi przesyłki. W celu kalkulacji kosztów wysyłki zamówionego towaru, prosimy o umieszczenie adnotacji w zakładce uwagi do złożonego zamówienia lub wysłania zapytania na adres: sklep@xtrabike.pl
   
  Bez względu na ilość zakupionych produktów i konieczność spakowania ich w więcej niż jedną przesyłkę, kupujący pokrywa koszt wysyłki tylko 1 przesyłki, chyba, że jest to akcja promocyjna, lub na wybrane towary wówczas koszt wysyłki wszystkich przesyłek spoczywa na sprzedawcy. Powyższy warunek dotyczy tylko przesyłek na obszarze Polski (RP).
   
  Odbiór osobisty - jest całkowicie darmowy i następuje po potwierdzeniu kompletności zamówienia.

 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE! © 2020 XTRABIKE.PL

Sklepy internetowe exio